SİNYALİZASYON

SİNYALİZASYON

RAYLI ULAŞIM

Güven Sinyalizasyon demir yollarında, elektrifikasyon, haberleşme altsistemlerine ilişkin ulusal ve uluslararası standartlara uygun şekilde anahtar teslim çözümler üretmektedir. Demir yollarında depolar için sinyalizasyonsistemi, ana hatlar için roleli ve elektronik anklaşman sistemleri, ETCS Seviye 1 ve ETCS Seviye 2 Sinyalizasyon Sistemlerinin anahtar teslim entegrasyonlarını yapmaktadır. Güven Sinyalizasyon, demir yolunun bulunduğu coğrafyaya göre değişen normlara hakim tasarım ve proje ekibi ile Avrupa ve Asya’da sinyalizasyon sistemleri kurma kabiliyetine sahiptir.

AKILLI ULAŞIM

Güven Sinyalizasyon kara yolu trafik izleme ve yönetim sistemlerinin, tünel denetim sistemlerinin, şehir içi trafik izleme ve yönetimi sistemlerinin ve otoyollarda ücret toplama sistemlerinin tasarım, projelendirme, yapım ve işletme faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Dünya üzerinde özgün metotlarla anahtar teslim projeler yapan Güven Sinyalizasyon, hızlı mobilizasyon kapasitesi ile uluslararası standartlara sahip projelendirme ekipleri ve maliyette etkin çözümleriyle faaliyetlerini birçok coğrafyada başarı ile sürdürmektedir.

HAVAALANI

Güven Sinyalizasyon, uluslararası standartlara uygun olarak havaalanları için Haberleşme, Seyrüsefer, Pist Aydınlatma, Uçak Park Ettirme ve Havaalanı Bilgi Sistemleri kurmaktadır. Bu sistemlerin tasarımı, tedariki ve montajı konularında şartnamesine ve lokasyonuna göre bir kısmını veya tamamını anahtar teslim olarak gerçekleştirebilmektedir.

 


www. guvensinyalizasyon.com