OTEL

OTEL

Ankara ‘ya 75 km, İstanbul’a 350 km ,Havalimanına 100 km uzaklıkta bulunan 172.000 m2 arazi üzerine kurulu yemyeşil huzur dolu bir tatil imkanı için sizi ELİZ HOTEL CONVENTION CENTER THERMAL SPA & WELLNESS‘a bekliyoruz. Kızılcahamam’ın eşsiz doğası, şifalı termal suyu ile vazgeçilmezleriniz arasına girecek muhteşem bir tesiste konaklamaya hazır mısınız?

ELIZ PRIVATE SUITE

Private Suit, geniş ve konforlu yaşam alanı ile özel müşterilerimize hizmet vermektedir. Şık dekora sahip ve ihtiyaç duyulan her hizmetin oda içerisinde karşılanabildiği bu özel suitler, lüks bir konaklama seçeneği arayan misafirlerimizin en çok tercih ettiği oda seçenekleri arasında yer almaktadır.

KONGRE MERKEZİ

Güven A.Ş.’nin gücünü arkasına alan ve yeni yatırımlarla turizmin gözbebeği haline gelen Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness, misafirlerine üst seviyede konfor ve rahatlık sunmaktadır. 22 toplantı salonu, 2.200 kişiyi aynı anda ağırlayabilecek kapasiteye sahip Convention Center, 494 apart suit ve 94 odasıyla, toplamda 588 konaklama alanı ile ikinci adresiniz, toplantı yeriniz, huzur bulduğunuz sağlık ve dinlenme yuvanız olarak hizmet vermektedir. Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness yüksek konaklama kapasitesi ve ormanlık alanda yer alan konumu ile Ankara’nın yanı başında nefes almanızı sağlayan bir merkez olarak her yıl birçok yerli ve yabancı turistin ilk tercihi konumunda yer almaktadır.

 

www.elizhotel.com